Zapraszamy do udziału w kursie internetowym do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych w przewozie osób/rzeczy. Koszt pojedyńczego kursu to 1476PLN brutto.

Jeśli nie masz czasu, ochoty i możliwości uczestniczenia w kursie stacjonarnym to oferta idealna dla Ciebie.  Zrobisz to w wybranym momencie i miejscu, Bez umawiania i dojazdu do ośrodka szkoleniowego!

  • Biorąc udział w kursie internetowym ma Pan/Pani dostęp do:Prezentacji z podkładem głosowym – pod każdą prezentacją jest wykład lektora (wymagane głośniki przy komputerze).
  •  Szybkich testów – po każdej prezentacji lub grupie prezentacji o podobnej treści są udostępnione proste testy z jedną odpowiedzią prawidłową pozwalające sprawdzić stopień opanowania wiedzy zawartej na slajdach prezentacji.
  •  Zadań egzaminacyjnych – ponad 30 zadań egzaminacyjnych szczegółowo rozwiązanych (również z podkładem głosowym) i zestaw zadań do samodzielnego rozwiązania z podaniem końcowych prawidłowych rozwiązań.
  •  Testów egzaminacyjnych – możliwość wylosowania 100 testów i ich rozwiązania tak jak na egzaminie (na naszej platformie internetowo, ale na egzaminie test będzie papierowy). Może Pani losować i rozwiązywać testy w dowolnej ilości. Po wylosowaniu i rozwiązaniu testu oraz wysłaniu go na serwer w ciągu kilku sekund wraca sprawdzony i można sprawdzać, gdzie zostały popełnione błędy. Szczegółowy opis tego, w jaki sposób losować test, rozwiązywać go, wysyłać na serwer i sprawdzać poprawność własnych zaznaczonych odpowiedzi jest umieszczony na stronie losowania testów.
  •  Materiałów pomocniczych zawierających między innymi elektroniczny podręcznik „Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego” (około 500 stron) i słownik pojęć i haseł występujących w testach egzaminacyjnych.

Wszystkie wymienione wyżej elementy szkolenia będą omówione w pierwszym module szkolenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza kontaktowego. Skontaktujemy się niezwłocznie w godzinach pracy Stowarzyszenia i przedstawimy szczegóły kursu.